Постановка на учет

Пастаноўка на ўлік дзяцей, якія маюць патрэбу ў прадастаўленні месца ва ўстанове дашкольнай адукацыі і выдача напрамкаў праводзіцца  ў гарвыканкаме г. Белаазёрска, па адрасу вул. Гагарыка, д.15.

Прыём (залічэнне) асобы для атрымання дашкольнай адукацыі ажыццяўляецца на працягу каляндарнага года пры наяўнасці свабодных месцаў і на падставе дакументаў:

заявы законнага прадстаўніка гэтай асобы;

медыцынскай даведкі аб стане здароўя;

напрамка, выдадзенага ў гарвыканкаме г. Белаазёрска.

Постановка на учет детей, нуждающихся в предоставлении места в учреждении дошкольного образования и выдача направлений    проводится в горисполкоме г. Белоозёрска, по адресу ул. Гагарина, д. 15

Прием (зачисление) лица для получения дошкольного образования осуществляется в течение календарного года при наличии свободных мест и на основании документов:

• заявления законного представителя этого лица;
  • медицинской справки о состоянии здоровья;
  • направления, выданного Белоозёрским горисполкомом.